Śródmieście / Warszawa / pl. Plac Konstytucji
425 000 PLN / 14 166,67 PLN/m2
30 m2 / 2 pok.
 
 
 
Listing ID:13717/2113/OMS
Numer oferty:13717/2113/OMS
Cena:425 000 PLN
Powierzchnia:30 m2
Cena za m2:14 166,67 PLN
Rok budowy:1890
Materiał:Cegła
Stan nieruchomości:Bardzo dobry
Piętro:3
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:2
Typ kuchni:Widna
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Mieszkanie z klimatem przedwojennej Warszawy. Imponująca wysokość mieszkania – 5,6 m w najwyższych punktach – daje poczucie przestrzenności. Lokal idealny, gotowy do dochodowego wynajmu. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z dużym dwuskrzydłowym oknem, aneksu kuchennego z oknem, łazienki, schowka - garderoby i sypialni na poddaszu. Poddasze doświetlone jest z 1 szego poziomu, dodatkowo można wystąpić o zgodę wstawienia okna dachowego. Gruntowny remont został przeprowadzony w 2015 roku. Wymieniono piony wodne, elektrykę, nowe tynki. Zachowano przedwojenną stolarkę okienną, drzwi wejściowe i podłogę. Pełne wyposażenie kuchni, łazienki, schowka - garderoby. Zabudowa kuchenna została wykonana na zamówienie. Wyposażona w piekarnik-zmywarkę Candy Duo, lodówkę Beko najwyższej klasy energetycznej, płytę ceramiczną Kernau, zlew z ociekaczem i baterią marki Franke. W meblach kuchennych zamontowano oświetlenie dotykowe. Całość pięknie komponuje się z pokojem dziennym. W mieszkaniu znajduje się dużo ukrytych szafek wykonanych na zamówienie. Łazienka znajduje się za dużymi, lustrzanymi drzwiami przesuwnymi. Wyposażona jest w prysznic, wc, umywalkę, ogrzewanie podłogowe, lakierowane szafki wykonane na zamówienie, lustro wysuwane. Schowek-garderoba ma wysokość 5,6 m i został zagospodarowany do samego sufitu (szafki, wieszaki, haki). Znajduje się w nim pralko-suszarka, terma elektryczna do podgrzewania wody. Na podłodze została położona wykładzina na oryginalnej desce po renowacji. Założono wysokie (30 cm) białe listwy przypodłogowe.
Opłaty: czynsz administracyjny 190 zł, podatek od nieruchomości 21 zł.
 
Warszawa / 30 m2
pl. Plac Konstytucji
425 000 PLN / 14 166,67 PLN/m2
Powierzchnie pokoi:22,10
Rodzaj budynku:Kamienica
Czynsz administracyjny:190 PLN
Komunikacja:Metro, Tramwaj, Autobus
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).