Mszczonów / ul. Ługowa
490 000 PLN / 9 087,54 PLN/m2
53.92 m2 / 2 pok.
 
 
 
Listing ID:11224986
Mortgage market:Primary market
Offer ID number:11224986
Total price:490 000 PLN
Total area:53,92 m2
Price m2:9 087,54 PLN
Year built:2023
Material:Sand lime brick
Condition:Shell
Floor:Ground floor
Number of floors:1
No. of rooms:2
Kitchen type:Adjoining
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży bezczynszowe skrajne mieszkanie z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu w Mszczonowie "Nowa Ługowa".
Planowane oddanie inwestycji w stanie deweloperskim to I kwartał 2025r.
Lokale sprzedawane będą na zasadzie umów deweloperskich (płatność w transzach, zgodnie z harmonogramem wykonanych prac budowlanych).
Obecnie podpisujemy umowy rezerwacyjne ,które nie wiążą się żadnym ryzykiem finansowym ze strony Kupującego.
Oferujemy również wsparcie doświadczonych specjalistów w kwestii uzyskania kredytu.


Oferta dotyczy skrajnego mieszkania z ogródkiem oznaczonego symbolem 1A.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony dewelopera www.durab.pl oraz na rozmowę (po wcześniejszym umówieniu się) przy smacznej kawie w naszym biurze zlokalizowanym tuż obok inwestycji lub w siedzibie Freedom Nieruchomości w Lesznowoli koło Piaseczna przy ulicy Szkolnej 10a lok.4.


Opis inwestycji
Nowa Ługowa to kameralna inwestycja, obejmująca 14 nowoczesnych mieszkań – 7 dolnych z ogródkiem oraz 7 górnych z loggią, w tym dwa skrajne górne dodatkowo z bocznymi ogródkami. Nie brakuje więc miejsca, w którym można na co dzień odpocząć na świeżym powietrzu.
Mieszkania mają powierzchnię 53,92 m² lub 59,77 m² i wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń. W każdym lokalu istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju, więc łatwo dopasować dostępną przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Mieszkania w Nowej Ługowej będą znakomitym wyborem dla rodzin z dziećmi, młodych par, singli, seniorów oraz inwestorów, poszukujących dobrej lokaty kapitału.

Lokalizacja
Nowa Ługowa zlokalizowana jest w Mszczonowie przy ul. Ługowej – w zielonej okolicy na końcu drogi wewnętrznej, co na co dzień gwarantuje spokój i ciszę. Trzeba podkreślić, że mimo podmiejskiego klimatu, inwestycja jest świetnie skomunikowana. Najbliższy przystanek autobusowy, dzięki któremu można dotrzeć do Warszawy, znajduje się przy ul. Wschodniej.
Z terenu inwestycji niedaleko jest także do wjazdu na trasę S8 prowadzącą w kierunku stolicy (dojazd do granic Warszawy zajmuje niecałe 30 minut), wjazdu na drogę krajową nr 50, dojazdu do autostrady A2 (Węzeł Wiskitki) oraz trasy S7, łączącej Warszawę z Krakowem. Wszystko to sprawia, że podróżowanie po całym regionie jest bardzo komfortowe. Wśród jego najważniejszych atrakcji można wymienić: zadaszony park wodny Suntago Park of Poland, tereny rekreacyjne Wodnej Osady Grzegorzewice, Stawy Świętej Anny, okoliczne lasy, tor wyścigowy Driveland oraz Pałac Radziejowice. Do jednego z największych centrów handlowych w regionie – CH Janki, można dotrzeć samochodem w ok. 25 min.

Infrastruktura
Bezpośrednie otoczenie inwestycji to przede wszystkim zieleń, nowo powstające domy oraz osiedle wielomieszkaniowe. Jest spokojnie, cicho i bezpiecznie. Dużą zaletę lokalizacji Nowej Ługowej stanowi bliskość licznych zakładów pracy znanych jak i największych marek. Do wielu z nich można dotrzeć pieszo lub dojechać rowerem, unikając korków, oszczędzając czas i paliwo.
Blisko także do kluczowych na co dzień lokalizacji. W promieniu 1-2 km znajduje się m.in.: Biedronka, paczkomat, lokalny targ, kościół, przedszkole, szkoła podstawowa, klub sportowy, centrum medyczne, apteka, poczta i kilka punktów usługowych. Warto podkreślić, że do popularnych Term Mszczonów oraz najgłębszego basenu do nurkowania w Europie – DeepSpot, można dojechać samochodem w ok. 3 min. Położenie inwestycji jest idealne dla osób, które chcą łączyć zdrowy styl życia z pełną infrastrukturą miasta.

Technologia
Budynki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – posadowiono je na płytach fundamentowych oraz zastosowano stropy żelbetowe.
Ściany powstały z cegły silikatowej, która znakomicie wycisza oraz izoluje pomieszczenia. Wnętrza na całej powierzchni mają ogrzewanie podłogowe, zasilane piecem dwufunkcyjnym. To ekologiczne i energooszczędne rozwiązanie. Istnieje również możliwość podłączenia instalacji fotowoltaicznej jak i pompy ciepła.
Warto także podkreślić, że budynki zostały zaprojektowane w skosie z przesunięciem, co zapewnia dodatkową prywatność. Do każdego mieszkania przypisane jest jedno miejsce postojowe. Ponadto, na oświetlonym terenie inwestycji, dostępny jest zbiorczy stojak na rowery.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia strony dewelopera www.durab.pl oraz na rozmowę (po wcześniejszym umówieniu się) przy smacznej kawie w naszym biurze zlokalizowanym tuż obok inwestycji lub w siedzibie Freedom Nieruchomości w Lesznowoli koło Piaseczna przy ulicy Szkolnej 10a lok.4.

Z chęcią odpowiem na wszystkie Państwa pytania.

Eliza Rudnicka Wąsińska
tel.602-451-200
 
Mszczonów / 53.92 m2
ul. Ługowa
490 000 PLN / 9 087,54 PLN/m2
Rooms area:26,96+9,78
Building type:Section house
Garage:Yes
Communication:Bus
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).