Dziembakowo
199 000 PLN / 1 990 PLN/m2
100 m2 / 3 pok.
 
 
 
Listing ID:10986661
Mortgage market:Secondary market
Lot area:2 274 m2
Usable area:100 m2
Year built:1950
Number of floors:1
No. of rooms:3
Building condition:For demolition
House type:Detached
Electricity:Yes
Hot water:CoalStove
Central heating:Other, Other
Utility room:Yes
Garden:Yes
Garage:Yes
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Przedstawiamy Państwu ofertę atrakcyjnej działki na sprzedaż o powierzchni 2274 metrów kwadratowych. Ta przestronna działka jest ogrodzona i posiada podłączenie do prądu. Na posesji znaduje się również studnia.
Położona w spokojnej okolicy, otoczona pięknym terenem, ta nieruchomość stanowi idealne miejsce do odpoczynku i cieszenia się naturą. Dodatkową zaletą jest bliskość miast Płock (35 km) i Sierpc (7 km), które zapewniają dostęp do usług i udogodnień.
Na działce znajdują się również budynki gospodarcze, które mogą być wykorzystane do przechowywania narzędzi lub prowadzenia działalności gospodarczej.
Ważne jest zaznaczyć, że na działce znajduje się dom, który wymaga remontu lub wyburzenia. Ta sytuacja daje możliwość zaprojektowania i zbudowania nowego domu zgodnie z preferencjami i potrzebami przyszłego właściciela.
Cena tej działki wynosi 199 000 złotych, co stanowi atrakcyjną ofertę dla osób poszukujących przestrzeni do budowy swojego domu w spokojnej okolicy, z dostępem do niezbędnych podłączeń.
 
Dziembakowo / 100 m2
199 000 PLN / 1 990 PLN/m2
Driveway type:Asphalt
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).