Cieszki
295 000 PLN / 2 500 PLN/m2
118 m2 / 3 pok.
 
 
 
Listing ID:10986639
Mortgage market:Secondary market
Lot area:3 701 m2
Usable area:118 m2
Year built:1979
Number of floors:1
No. of rooms:3
Building condition:Needs small renovation
House type:Detached
Electricity:Yes
Hot water:CoalStove
Central heating:Own central heating
No. of balconies:0
No. of terraces:0
Utility room:Yes
Cellar:Yes
Garden:Yes
Garage:Yes
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Przedstawiamy Państwu ofertę domu do wyremontowania, który posiada duży potencjał i wiele możliwości przekształcenia według własnych upodobań. Oto najważniejsze informacje na temat tej nieruchomości:
Dom jednorodzinny i przylegające do niego budynki gospodarcze znajdują się na działce o imponującej powierzchni 37 arów. To daje mnóstwo przestrzeni do realizacji różnych projektów i wykorzystania terenu według własnych potrzeb.
Powierzchnia użytkowa domu wynosi 118 metrów kwadratowych, a w jego skład wchodzą trzy pokoje, w tym dwie sypialnie, które zapewniają komfortowe warunki do życia i odpoczynku oraz łazienka. Dom ponadto posiada piwnicę o dużym metrażu oraz spore poddasze, które można dowolnie zaaranżować.
Nieruchomość jest ogrodzona, co zapewnia prywatność i bezpieczeństwo dla mieszkańców. Dodatkowo, dom jest podłączony do szamba, prądu i kanalizacji, co zapewnia podstawowe udogodnienia w codziennym funkcjonowaniu.
Obecnie dom jest umeblowany, co stanowi bazę do rozpoczęcia remontu i dostosowania wnętrza do indywidualnych preferencji. Cena tej atrakcyjnej nieruchomości wynosi 295 000 złotych, co stanowi korzystną inwestycję dla osób poszukujących projektu do stworzenia wymarzonego domu, idealnie dopasowanego do własnych potrzeb i gustów.
Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji, bo zaledwie 8 km od Żuromina, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne ośrodki infrastruktury miejskiej.
Jeśli cenisz sobie spokojną okolicę, ale jednocześnie chcesz mieć miasto w bliskiej odległości to ten dom jest dla Ciebie idealny! Serdecznie zapraszam na prezentację!
 
Cieszki / 118 m2
295 000 PLN / 2 500 PLN/m2
Driveway type:Asphalt
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).