Otwock Mały
860 000 PLN / 6 344,52 PLN/m2
145.15 m2 / 5 pok.
 
 
 
Listing ID:11653948
Mortgage market:Primary market
Lot area:736 m2
Usable area:135,55 m2
Year built:2021
Number of floors:1
No. of rooms:5
Building condition:Shell
House type:Detached
Gas:Yes
Electricity:Yes
Hot water:Gas stove
Central heating:Gas, Own central heating
No. of terraces:1
Utility room:Yes
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego!

Oferuję do sprzedaży dom wolnostojący o pow. użytkowej 135,55 m2 z działką o powierzchni 600 m2. Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim projektu znanego lokalnego architekta Marka Bajera.

Parter domu składa się z salonu z kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, pokoju/gabinetu, kotłowni oraz WC. Na piętrze znajdują się trzy przestronne sypialnie, każda z garderobą oraz łazienka. Dom jest bardzo jasny i przestronny.

Ogromnym atutem jest to, że na posesji znajdują się także: parterowy budynek mieszkalny (doskonałe miejsce na zamieszkanie w trakcie aranżacji nowego domu lub z przeznaczeniem na biuro) oraz przestronna stodoła, która może zostać zaadoptowana na garaż lub miejsce spotkań rodzinnych.

Doskonały dojazd do metra w Warszawie zapewnia bezpośredni (darmowy) autobus z Otwocka lub Karczewa. Alternatywą jest pociąg z Otwocka. Odległość do granic Warszawy wynosi 12 km. Do Otwocka 5,5 km. Szkoła podstawowa 700 m. Sklep 400 m. Jezioro i plaża 2 km.

Bliskość natury, sosnowy las oraz płynąca w pobliżu rzeka Świder, jezioro, plaże, sprzyjający zdrowiu mikroklimat powodują, iż miejsce to jest idealne dla osób szukających spokoju i wytchnienia od zgiełku dużego miasta.

Dom idealny dla rodzin 2+2 lub 2+3 przy aranżacji gabinetu na sypialnie.

Gorąco polecam i zapraszam do zakupu!
 
Otwock Mały / 145.15 m2
860 000 PLN / 6 344,52 PLN/m2
Driveway type:Asphalt
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).