Marynin / ul. Mazowiecka
2 200 PLN / 40 PLN/m2
55 m2 / 3 pok.
 
 
 
Listing ID:9668086
Rynek:Pierwotny
Piętro:0
Rok budowy:2020
Rodzaj budynku:Biurowo-handlowy
Przeznaczenie:Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal):Gastronomiczne, Biurowe, Inne, Medyczne, Inne
Liczba pokoi:3
Stan budynku:Stan deweloperski
Zaplecze socjalne:Tak
Parking naziemny:Tak
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Lokal użytkowy o powierzchni 55m2, usytuowany na parterze z wejściem bezpośrednio od drogi dojazdowej z Książenic do trasy S8.

Nieruchomość znajduje się w nowopowstałym parterowym budynku. Lokal jest w stanie deweloperskim, a zakres prac adaptacyjnych do uzgodnienia z właścicielem (możliwość wykonania ich przez właściciela). Obecnie lokal posiada dwa wyjścia, salę sprzedaży (40m2), łazienkę i pomieszczenie socjalne oraz część ogródka z tyłu budynku.

Podłączone są wszystkie media miejskie, alarm, planowane podłączenie światłowodu Orange. Do dyspozycji najemców są miejsca postojowe przed budynkiem. W lokalach obok znajduje się sklep spożywczy oraz żłobek, a w najbliższym sąsiedztwie znajduje się supermarket, stacja paliw i punkty handlowo-usługowe oraz duże osiedle domów jednorodzinnych w Książenicach. Lokal doskonale nadaje się na handel, gastronomię i usługi.

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Zapraszam na prezentację lokalu - Marta Redmer tel. 603 386 444
 
Marynin / 55 m2
ul. Mazowiecka
2 200 PLN / 40 PLN/m2
Typ ulicy/drogi:Ruchliwa
Komunikacja:Autobus, Autostrada
 
 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).