Przejma Mała
150 000 PLN / 96,53 PLN/m2
1554 m2
 
 
 
Listing ID:10625906
Przeznaczenie działki:Budowlana
Szerokość działki (mb.):26.18
Długość działki (mb.):78.35
Ukształtowanie działki:Płaska
Kształt działki:Nieregularny
Prąd:W drodze
Ogrodzenie:Brak
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

!!! W przypadku tej oferty koszty biura RE/MAX ponosi wyłącznie Sprzedający !!!

Szukasz działki z pięknym ogrodem oraz widokiem na jezioro i dostępem do jeziora? Bardzo dobrze trafiłeś, więc zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą.

Działka numer 16/14 ma powierzchnię 1554 mkw ( z podziału działki 16/11 ), z możliwym dostępem do linii brzegowej jeziora Szelment Wielki poprzez udział w drodze przechodu i przejazdu ( działka o nr. 68 ) w kwocie 5 000,00 zł, znajduje się we wsi Przejma Mała położonej w województwie podlaskim, w powiecie suwalskim i gminie Szypliszki.
Dodatkowym kosztem jest udział w drodze dojazdu do działki w kwocie 9 000,00 zł ( działka nr. 16/10 oraz działka 18/6 ).
Na terenie działki znajduje się piękny i stary sad z drzewami owocowymi takimi jak jabłonie ( stare odmiany papierówki i antonówki ), wiśnie oraz czereśnie.

Nieruchomość posiada wydaną WZ ( warunki zabudowy ) na budowę domu jednorodzinnego całorocznego.
Zakres inwestycji, funkcja zabudowy i zagospodarowania terenu:
1) Planowane budynki:
• budynek mieszkalny jednorodzinny.
2) Planowane urządzenia budowlane:
• zewnętrzna, zalicznikowa instalacja energetyczna,
• zewnętrzna zawodomlerzowa Instalacja wodociągowa,
• zewnętrzna Instalacja kanalizacji sanitarnej ze szczelnym zbiornikiem ścieków lub z przydomową oczyszczalnią ścieków.
3) Planowane urządzenia terenowe:
• droga wewnętrzna ze zjazdem z drogi powiatowej nr 1138B,
• utwardzenie gruntu komunikacji wewnętrznej;

Z działki rozpościera się piękny widok na dwa jeziora Szelment Wielki i Szelment Mały, a linia brzegowa zagospodarowana jest poprzez łagodny zjazd/zejście oraz własny pomost, do którego jest dojdziemy oraz dojedziemy poprzez wydzieloną drogę wykupując w niej udział.
Po wschodniej stronie jeziora wznosi się Góra Jesionowa, na której znajduje się wyciąg narciarski wraz z doskonale zorganizowaną bazą narciarską wraz z miejscami hotelowymi. W sierpniu 2015r. uruchomiony został jeden z największych w Polsce wyciągów nart wodnych.
Jezioro Szelment Wielki jest akwenem typu mezotroficznego, o średniej żyzności. Wody jeziora są zaliczane do pierwszej klasy czystości. Jezioro to wraz z jeziorem Szelment Mały tworzą rynnę o długości 14 kilometrów. Sam Szelment Wielki ma powierzchnię 356ha, długość jeziora to 6,4km a maksymalna głębokość 45m, średnia głębokość to aż 18m.

Obecnie trwa budowa autostrady Via Baltica, która będzie prowadzić z Warszawy do Suwałk, a następnie przejścia granicznego z Litwą. Po zakończeniu tej inwestycji do wjazdu na autostradę z działki będzie ok 12km, natomiast dojazd do Warszawy zajmie jedynie 2,5h !
Do nieruchomości dojedziemy od strony północnej drogą wojewódzką nr. 651, a dojazd od strony Suwałk zapewni nam trasa europejska E67 (doga krajowa nr.8 ).

Nieruchomość ze względu na swoje położenie doskonale nadaje się dla osób kochających spokój, ciszę i przyrodę. Miłośnicy wędkarstwa będą mogli do woli realizować swoje hobby, a miłośnicy zbierania runa leśnego będą mieli pod dostatkiem terenów leśnych. Miłośnicy narciarstwa również będą mogli dowoli uprawiać sport narciarski przez cały rok.
Link do kamery WOSiR Szelment w zakładce "więcej informacji".

Idealna inwestycja dla rodzin z dziećmi, dla osób chcących spędzać czas na łonie natury z pięknymi widokami.

Dodatkowo można również nabyć pozostałe działki z podziału o pow. 714 mkw oraz 731 mkw tego samego właściciela położone na działce 16/11 - oferty dostępne również w naszym biurze.
Przy zakupie większej ilości nieruchomości łącznie cena do ustalenia w drodze odrębnej negocjacji.

Zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu i współpracy, również agentów z innych biur nieruchomości.
 
Przejma Mała / 1554 m2
150 000 PLN / 96,53 PLN/m2
Dostępne w okolicy:Las, Jezioro, Zabudowa niska
Droga dojazdowa:Asfaltowa
Widok na:Jezioro, Las, Pola
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).