Stanisławów
109 840 PLN / 61,02 PLN/m2
1800 m2
 
 
 
Listing ID:10985690
Lot destination:Residential building
Lot width:47
Lot length:32
Shape:Flat
Lot shape:Trapezoid
 
 
 
 
 
 

DESCRIPTION

Oferta ekskluzywna - wynagrodzenie RE/MAX w przypadku tej oferty pokrywa sprzedający

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o powierzchni 1800 m2, położonej w pięknej okolicy Leoncina, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Ta starannie utrzymana działka, z dostępem do asfaltowej drogi, prądu i wody, jest doskonałym miejscem pod budowę domu jednorodzinnego.

Dzięki swoim parametrom, działka ta oferuje wiele możliwości. Pozwala na wybudowanie 2 kondygnacyjnego domu o maksymalnej wysokości 11 metrów, zapewniając przyszłym mieszkańcom przestrzeń i komfort. Otoczenie Kampinoskiego Parku Narodowego to idealna lokalizacja dla osób ceniących bliskość natury i aktywny tryb życia na świeżym powietrzu.

Lokalizacja w gminie Leoncin gwarantuje również dostęp do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły i przedszkola, zapewniające wygodę i komfort codziennego życia. To miejsce, gdzie można cieszyć się spokojem i harmonią, nie rezygnując z dogodności miejskich udogodnień.

Działka na sprzedaż w Leoncinie to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną stworzyć własne, wymarzone mieszkanie w urokliwej okolicy. Niezwykłe położenie, bliskość natury i dogodna infrastruktura sprawiają, że to miejsce jest godne uwagi przyszłych nabywców. Wykorzystaj tę szansę i zainwestuj w swoją przyszłość już teraz!

Teren działki objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego gminy Leoncin (2.MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna)

Dojazd drogą asfaltową. Działka przylega do drogi publicznej. W drodze prąd i woda miejska.

Przez działkę przebiega niska linia telekomunikacyjna. Zostało przygotowane porozumienie z operatorem, na mocy którego operator przesunie linię w zachodnią granicę działki. Właściciel wyraża zgodę na zawarcie warunkowej umowy przedwstępnej, na mocy której przeniesienie własności działki oraz płatność nastąpi po przesunięciu linii. Czas przesunięcia linii: do 2 miesięcy od zawarcia umowy przedwstępnej.

Numer działki: 20, obręb: Stanisławów, gmina: Leoncin
 
Stanisławów / 1800 m2
109 840 PLN / 61,02 PLN/m2
 
SALES OBJECT:

cooperative ownership of the chain of title
Cooperative ownership
mortgage or a house or plot
   
Property price
CLAT
notariary fee
Tax from notariary fee
The fee for the application (+ tax)
Real estate agency commission %
Tax from real estate agency commission
court fee

Sum of additional fees

SUM
 

 

CONTACT TO OFFICE:

Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk

biuro@braciastrzelczyk.pl

phone: 22 625 66 61

 
 I give my consent to the processing of my personal data by Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.
* Pola wymagane
 

The administrator of personal data provided through this form is Bracia Strzelczyk Agnieszka Strzelczyk based in Warszawa (00-552) at Pl. Konstytucji 4 lok 47. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).